Строки надання послуг

Замовляючи послуги в BSO Privacy Group, ви гарантовано отримаєте якісні результати в адекватні і попередньо узгоджені терміни. Однак, ви повинні враховувати, що надання таких послуг може вимагати значних витрат часу на дослідження всіх обставин і матеріалів у вашому кейсі.

Детальна інвентаризація (аудит). Надаючи послуги з проведення Data Mapping і / або GAP Assessment, BSO Privacy Group резервує за собою як мінімум 15 робочих днів, починаючи з погодженої дати, на надання кожної з таких послуг. Це пов’язано з тим, що надання послуг Data Mapping і / або GAP Assessment вимагає детального ознайомлення з внутрішніми процесами компанії, що стосуються збору, використання або іншої обробки персональних даних.

Розробка внутрішніх документів. Надаючи послуги з розробки документів, BSO Privacy Group резервує за собою як мінімум 5 робочих днів на проектування і розробку кожного окремого документа, включаючи додатків до нього.

Privacy Policy або Cookie Policy. Надаючи послуги з розробки або доопрацювання PRIVACY POLICY і / або COOKIE POLICY, BSO Privacy Group резервує за собою як мінімум 10 робочих днів на проектування і розробку кожного окремого документа.

Реалізація організаційних заходів. Надаючи послуги з реалізація організаційних заходів всередині вашої компанії (наприклад DPIA і / або Data Processing Records), BSO Privacy Group резервує за собою як мінімум 15 робочих днів, починаючи з погодженої дати, на надання кожної з таких послуг.

Подальше супровід компанії / послуги DPO. Терміни на надання послуг з подальшого супроводу компанії або послуг DPO встановлюються індивідуально для кожної окремої компанії, при цьому, мінімальний термін для надання кожної окремої послуги не може становити менше 2 (двох) календарних місяців.

У будь-якому випадку, терміни на надання послуг погоджуються індивідуально, залежно від складності вашого кейса, а також від обсягу замовлених послуг.

Початок обчислення строку надання послуг, як правило, починається з дати підписання договору або здійснення оплати клієнтом узгодженої суми, якщо інші умови не будуть узгоджені у відповідному договорі про надання послуг між BSO Privacy Group і клієнтом.