Вартість послуг

Компанія BSO Privacy Group, розуміючи потреби світового ринку у вирішенні питань захисту персональних даних та приватності в цілому, намагається максимально лояльно відноситися до питань ціноутворення в межах надання консультаційних та практичних послуг з вирішення профільних питань. Саме тому, визначаючи вартість надаваних BSO Privacy Group послуг, ми намагаємося застосовувати принципи, перш за все орієнтовані на клієнта.

Встановлюючи ціни в рамках існуючого ринку послуг, ми намагаємося забезпечувати наших клієнтів  достатньою зручністю та гнучкістю в питаннях користування нашими послугами.

Послуги BSO Privacy Group тарифікуються за наступною формулою:

  • Вартість 1 (однієї)  години роботи спеціаліста BSO Privacy Group, при наданні послуг, тарифікується по ставці 40 (сорок) доларів США за 1 (одну) годину (1 h. / USD 40).
  • Вартість послуги DPO складає 50 (п’ятдесят) доларів США за 1 (одну) годину (1 h. / USD 50).
  • Вартість 1 (однієї)  години роботи спеціаліста BSO Privacy Group, при наданні послуги «Подальший супровід компанії» складає 30 (тридцять) доларів США за 1 (одну) годину (1 h. / USD 30). Вартість послуги може встановлюватися у вигляді помісячної абонентської плати, за домовленістю сторін.
  • У разі нестандартного запиту, вартість надаваних послуг може узгоджуватися в індивідуальному порядку.

Завжди будемо раді обговорити з вами можливість співпраці, в зручному для обох сторін форматі, в рамках будь-яких питань, що стосуються сфери захисту персональних даних та приватності, як на території Європейського Союзу, так і на території України.