Розробка Terms of Use (Service)

Для належного ведення бізнесу в мережі Інтернет, кожна компанія потребує розробки Terms of Use (Service). Цей документ допоможе не тільки зрозуміти, які послуги надаються компанією, а й підкреслити, як функціонує та як потрібно користуватися веб-сайтом компанії.

В рамках замовленої послуги, наші спеціалісти можуть допомогти вам розібратися з наступними питаннями:

  • Розробка окремого документу Terms of Use для вашого веб-сайту, який би встановлював певні правила використання вашого веб-сайту;
  • Розробка окремого документу Terms of Service у вигляді публічного договору, який би врегульовував питання надання онлайн послуг;
  • Аналіз та вдосконалення Terms of Use або Terms of Service, що вже використовується компанією;
  • Надання, при необхідності, усних та письмових консультацій щодо підготовки Terms of Use або Terms of Service.

Окрім  того, спеціалісти BSO Privacy Group, при необхідності, оперативно здійснять аналіз ваших існуючих договорів та контрактів та доповнять їх в тих частинах, де це необхідно для максимального захисту ваших прав та інтересів.

УМОВИ:

  • Обов’язковою умовою надання послуги є підписання нашого стандартного NDA.
  • Строк розробки кожного окремого Terms of Use /Service залежить від специфіки умов, які в них відображатимуться. Однак, при цьому, строк розробки не буде перевищувати 15 робочих днів з дати отримання від вас необхідної інформації, підписання договору про надання юридичних послуг та NDA.
ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТА ДЕТАЛІЗАЦІЇ ВАРТОСТІ ПОСЛУГ