Перейти до основного вмісту

Інформаційна безпека

Забезпечення безпеки даних в компанії: проведені дослідження 2020 підтверджують таку необхідність.

Порушення даних продовжують домінувати у заголовках новин по всьому світі, що змушує компанії все частіше задумуватися про власну безпеку. Недавні результати дослідження, проведеного Atlas VPN, показують, що близько 45% компаній постраждали від порушення даних за останній рік.

Дослідження та його результати

Контроль доступу (Access control) до інформації як один із ключових елементів інформаційної безпеки

Компаніям, які імплементують або удосконалюють заходи інформаційної безпеки, варто звернути увагу на заходи, спрямовані на контроль доступу до інформації, адже вони, в контексті сучасних вимог безпеки, вважаються одними з ключових, які повинні використовуватися компаніями. Реалізація таких заходів може мати різну специфіку, про яку буде розкрито в цьому матеріалі.

 

Загальна характеристика

ОСНОВНІ ВИДИ КІБЕРБЕЗПЕКИ В КОНТЕКСТІ ЗАХИСТУ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Кібербезпека – це поняття, під яким розуміється захист цілісності комп'ютерних систем, апаратного забезпечення, програмного забезпечення та даних, в тому числі персональних, від комп'ютерних атак та інших загроз, які можуть виникнути в процесі ведення бізнесу.

Загальні вимоги до кібербезпеки

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ В МЕЖАХ КОМПАНІЇ

Кожна компанія, в процесі здійснення своєї діяльності, повинна приділяти значну увагу інформаційній безпеці, що полягає зокрема в розробці різноманітних стратегій управління процесами, створенні інструментів та політик, необхідних для запобігання, виявлення, документування та протидії загрозам цифровій та нецифровій інформації.