Перейти до основного вмісту

Розробка контрактів в ІТ та GameDev сфері

КОНТРАКТИ

В процесі розробки програмного забезпечення або ж створення об’єктів веб-дизайну, замовники та виконавці потребують документарного врегулювання відносин між сторонами, а також юридичного закріплення результатів виконаних робіт та наданих послуг.

В рамках замовленої послуги, наші спеціалісти можуть допомогти вам з розробкою наступних документів:

  • Контракти на розробку програмного забезпечення по методології agile, waterfall, out staff, в залежності від особливостей вашого кейсу.
  • Контракти на розробку об’єктів дизайну, в тому числі об’єктів для комп’ютерних ігор та веб-сайтів.
  • Контракти, з допомогою яких ви зможете здійснювати дистрибуцію ваших програмних продуктів, комп’ютерних ігор, мобільних додатків та іншого на території всього світу.

Окрім того, спеціалісти BSO Privacy Group оперативно здійснять аналіз ваших існуючих контрактів та доповнять їх в тих частинах, де це необхідно для максимального забезпечення ваших прав та інтересів.

УМОВИ:

  • Обов’язковою умовою надання послуги є підписання нашого стандартного NDA.
  • Строк розробки кожного окремого контракту залежить від специфіки умов, які в ньому відображатимуться. Однак, при цьому, строк розробки не буде перевищувати 5 робочих днів з дати отримання від вас необхідної інформації та підписання договору про надання юридичних послуг та NDA.
  • Стандартна вартість розробки контракту складає 100 доларів США. Остаточна вартість залежить від домовленої кількості годин, необхідної для розробки документу, виходячи з наступного розрахунку: 1 година роботи спеціаліста / 50 доларів США.