Перейти до основного вмісту

Допомога в проведенні Data Protection Impact Assessment (DPIA)

«ОРГАНІЗАЦІЯ DATA PROTECTION IMPACT ASSESSMENT»

Data Protection Impact Assessment залишається однією із найскладніших процедур, проведення якої може вимагатися GDPR.

Якщо діяльність вашої компанії передбачає здійснення такої процедури, спеціалісти BSO Privacy Group, в межах тісної взаємодії з представниками вашої компанії, з радістю допоможуть вам провести такі заходи, беручи до уваги найкращі практики, що існують на ринку.

Замовивши послугу «Організація Data Protection Impact Assessment» ви отримаєте можливість зрозуміти, на які ризики вам необхідно звертати увагу в процесі обробки персональних даних та як здійснювати управління ризиками в рамках компанії, враховуючи вимоги GDPR.

Окрім цього, спеціалісти BSO Privacy Group нададуть  вам допомогу в організації та імплементації заходів, спрямованих на зменшення виявлених ризиків до припустимого рівня, а також допоможуть в комунікації з  компетентними Data Protection Authorities та суб’єктами даних, у випадку виникнення такої необхідності.

УМОВИ:

  • Обов’язковою умовою надання послуги є підписання нашого стандартного NDA.
  • Строк надання послуги «Детальна інвентаризація (аудит)» залежить від кожного окремого кейсу, враховуючи його складність, а також специфіку ведення бізнесу.
  • Вартість залежить від домовленої кількості годин, необхідної для надання послуги, виходячи з наступного розрахунку: 1 година роботи спеціаліста / 50 доларів США.